Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most, hogy jövőre középiskolát...

Most, hogy jövőre középiskolát kell választani komoly döntés előtt állok. Nagyon szeretek rajzolni, de nem tudom, hogy megérné-e ezzel folytatni. Van-e elég tehetségem hozzá? Eltudnék-e helyezkedni ezzel?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam mérnöki pályán is, mert oda kell műszaki rajz, amit szintén szeretek művelni. Két rajzomat hoztam megmutatni amikről szeretnék véleményt is kérni, ha lehet.


[link]


és amivel versenyen is indulok:

[link]



2012. jún. 18. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:
VAN! De valami nevesbe menj, vagy rajzos gimnáziumba!
2012. jún. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De félek, hogy nem tudnék elhelyezkedni :( Vannak nálam sokkal, de sokkal jobbak...Biztos lenne esélyem? Valaki nem tudna egy ilyesmi középiskolát, ami a rajzra specializálódott?
2012. jún. 18. 10:46
 3/4 anonim válasza:
Pécsi művészeti szakközép, klassz hely, én is oda járok, és nagyon szeretem. bőven vannak nálam jobbak, de ez sosem jelentett gondot, mivel azért vagyok ott, hogy tanuljak. de amíg csak másolt rajzaid vannak, addig senki sem fogja neked megmondani, hogy elég tehetséges vagy-e, és ha a felvételire is ilyeneket viszel, az biztos, hogy páros lábba rugdosnak ki.
2012. jún. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem, eddig csak másolgattam. Néha karikatúrákat szoktam rajzolni, de nem olyan nagy, hogy hűha. Azt meg nem akarom, hogy páros lábbal rugdossanak ki. Maradok az angolnál. Egyszerűbb. Hobbinak jó lesz a rajz.
2012. jún. 18. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!