Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet évet halasztani első...

Kelly123 kérdése:

Lehet évet halasztani első évesként az egyetemen?

Figyelt kérdés
Ha felvesznek egyetemre,akkor már biztosan nem lehet halasztanom az első félévtől.Azt hallottam,hogy csak a második félévtől lehet.Vagy ezt az adott intézmény fogja elbírálni,hogy kinek engedélyezi?

2012. jún. 20. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
passzívra teheted magad.
2012. jún. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Inkább ne is iratkozz be, ha már most tudod hogy az első évben nem fogsz odajárni.
2012. jún. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Már első félévtől is lehet. Akkor is regisztrálni kell csak passzív félévre.
2012. jún. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Muszáj beiratkozni, vagy olyan mintha fel se vették volna. Beszélj valakivel, akár e-mailen az egyetemről. Honlapon nincs fent?
2012. jún. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt olvastam,hogy már 2012-től nem engedik,hogy első féléves diákok halasszanak csak az első sikeres vizsgaidőszakuk után.Ezért szeretném mások véleményét is kikérni,hogy ez tényleg igaz e,és valahogy ki lehet e kerülni azt,hogy ne kelljen újra felvételiznem.
2012. jún. 20. 21:08
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
ez amúgy részben szemétség másokra nézve. passzívra raknád magad az első félévben, ergo valakinek a helyét foglalod el.
2012. jún. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lehet,de nem jó kedvemből tenném ezt,hanem anyagi okok miatt.
2012. jún. 20. 21:18
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
szerencsére már nem lehet
2012. jún. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekünk már 3 éve sem engedték, csak azzal az egyetlen egy kivétellel, ha a középiskoládban maradsz ötödévre szakmát szerezni. de mint minden a felsőoktatásban az is intézményfüggő. én személy szerint tuti megtiltanám ezt.
2012. jún. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én veletek ezzel ellentétben pedig jó dolognak tartom,mert sok olyan diák van úgy vélem,aki anyagi okok miatt szeretne halasztani,hogy azalatt az idő alatt tudjon munkával szerezni annyi pénzt,hogy elinduljon.Mindenesetre én még reménykedek,hogy abban az intézményben engedélyezni fogják,ahova esetleg felvesznek majd.
2012. jún. 21. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!