Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Külön bizonyítványban van...

Külön bizonyítványban van minden érettségi? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem most érettségiztem a suliban, viszont idén tettem angol emelt szintűt. Magyart is tettem de a szóbelire (a magyarra) nem mentem el. Az angol attól még érvényes lesz? A bizonyítványba csak az angol lesz beírva, vagy az is, hogy magyarból is van írásbelim?

2012. jún. 20. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Az angol ervenyes lesz, magyarbol pedig nem egy irasbelid van, hanem egy egyesed.
2012. jún. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát hallod.

ha ez előrehozott akk....elég gáz.

mivel így megbuktál magyar érettségin, de javító érettségit nem tehetsz jövőre mivel nincs érettségi bizonyítványod. (ergo csak 12. után lehet javítót csinálni). középszinten ezt "el lehet játszani" előrehozottba, mert jövő évben emelten tudsz javítani. de emelten csinálni egy kötelező tantárgyból előrehozott érettségit....nem tudom h tudsz e majd javítani jövőre, lehet h csak 12. után.

persze ha ez tényleg előrehozott.


írás és szóbelit nem különítenek el. mivel szóbelin nem érted el a 10%ot így érvénytelen (megbuktál).

2012. jún. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem csak az angol a fontos. Magyarra végülis azért nem mentem el, mert már van érettségim belőle. Ahogy írtam, nem most érettségiztem, csak ezekből. Az volt a kérdés, hogy az angol ettől függetlenül érvényes lesz-e?
2012. jún. 20. 21:20
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
igen, az érvényes ettől függetlenül. de ahogy tudom külön papírt kapsz róla, nem konkrét bizonyítványt.
2012. jún. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!