Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mentőtiszti levelezős képzésen?

Mentőtiszti levelezős képzésen?

Figyelt kérdés
Mennyivel nehezebb, mint mondjuk a nappali képzésen?

2012. jún. 22. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
nem nehezebb a levelező, de oda csak olyanok mehetnek akik ilyen munkakörben már dolgoznak/dolgoztak és munkáltatói igazolás kell hozzá
2012. jún. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát akkor így érettségi után nem is mehetek oda?
2012. jún. 25. 12:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy levelezőre nem. De nézd meg a felvi.hu-n a szakot és mellette szoktak lenni kicsi számok és azokat megnézed lábjegyzetbe és úgy emlékszem oda volt írva
2012. jún. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én csak ezt találtam ott: "A levelező munkarendű képzésben a hallgatók tanóráira tömbösítve, legfeljebb kettő hetenként munkanapokon, vagy a heti pihenőnapon kerül sor. Ennek megfelelően az adott szakon a képzés gyakorisága: félévente 3-4 konzultációs időszak hétfőtől péntekig vagy szombatig egész nap."
2012. jún. 25. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!