Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesti Szent László gimibe...

Budapesti Szent László gimibe szeretnék menni, de nem tudom hogy melyik szakát jelőljem be?

Figyelt kérdés
Mérnök informatikusként szeretnék majd dolgozni és ehhez és az informatika szakot vagy az emeltszintű matek és angolt gondolnám.Persze nem biztos hogy felvesznek,és esetleg van-e még olyan iskola ami ilyen tervekkel jó lenne.

#Szent László #szent lászló gimmnázium
2012. jún. 24. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is, nem szak, hanem tagozat.

Igazából a matek, és az infó is egyformán jó. Viszont én inkább a matekot választanám, mérnök-infó szakon elég durva a matek, talán hasznosabb ha erős alapjaid vannak belőle.

2012. jún. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké kösz
2012. jún. 24. 20:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Valóban a matek-angol vagy az infó szakot lenne érdemes megpróbálnod. Erős, kemény iskola, de szerintem megéri idejárni, mert eléggé elismert.:)
2012. aug. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig inkább az infót kéne. Ha matekos leszel, és jelentkezel infó faktra, az csak a középszintű érettségire készít fel informatikából, azzal pedig nem mész túl sokra mérnökinfón. Viszont ha infós leszel, akkor nagyon jól megtanulod, plusz elég kemény az infósok belső magyarfaktja, mivel ők alapból emelt matekot tanulnak. :)
2013. jan. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*belső MATEKfatkja, bocsi :D előző voltam
2013. jan. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!