Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akik most fejezik be a középis...

Akik most fejezik be a középiskolát/gimit azoktól kérdeznék? Nem nyomaszt titeket. (további lent)

Figyelt kérdés

Az, hogy ez volt az utolsó év az osztálytársaitokkal? Szeptembertől nem velük találkoztok, hanem egy új közösséggel. (ha továbbtanulsz) AZ eddigi megszokott életetek megváltozik? (eddig tudtam, hogy pár hónap és újra itt a középiskola. találkozok a barátaimmal és újra egy rendszer lesz az életemben. Kiszámítható. )


Az, hogy egy új, eddig ismeretlen területre léptek az élet útján? Más iskola, más barátok, új város. Egyáltalán lesznek e barátaitok, be tudtok illeszkedni közéjük?


Én személy szerint félek az ismeretlentől. Milyen lesz a főiskola, az új élet egy másik városban, az ország másik végében.


2012. jún. 25. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én várom az egyetemet, annak ellenére, hogy nagyon ragaszkodó típus vagyok. Nekem nagy csalódás? nem is tudom, hogy mondjam, az, hogy el kell hagynom azt az osztályt ahová 8 éve járok. (kisgimnazista voltam, így 5-12-ig jártam oda) Többször meg is könnyeztem milyen emlékeink is voltak. De már várom mindezek ellenére az egyetemet, bár elég nagy kötelék tartott össze mindannyiunkat úgy vélem.
2012. jún. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én gyűlöltem az osztályomat, úgyhogy örülök, hogy nem kell megint velük eljátszani, hogy milyen jó és szeretett közösség vagyunk, számomra inkább megkönnyebbülés, hogy végre nincs kötöttség...nem kell a tanári ajándékokkal, meg terem díszítéssel, osztálykirándulásokkal stb. bajlódni A barátaimmal meg úgyis tartom a kapcsolatot nem kell ahhoz suli:) Az egyetemtől nem félek...,más városba megyek én is majdnem az ország másik felére bár eddig is más városban tanultam, csak otthonról jártam be de most végre élhetek önállóan, szülői segítség nélkül élni, úgyhogy én már várom...sztem az illeszkedéssel sem lesz problémám, eléggé könnyen barátkozom, könnyen megkedvelnek az emberek...király lesz!:)
2012. jún. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!