Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mihez kezdjek, ha nem vesznek...

X Susy Omega x kérdése:

Mihez kezdjek, ha nem vesznek fel egyetemre?

Figyelt kérdés
Fizetős pszichológiát jelöltem, legjobb esetben is 390 körül lesznek a pontjaim, ami... valljuk be, elég gyér. Második a szociálpedagógia, harmadik a szociológia. Ne kérdezzétek, miért jelöltem be ezeket, nem akarom elkezdeni egyiket sem, nagyon nem. Állami gondozott vagyok, ezért ha szeptembertől nem tanulok vagy dolgozom, akkor nem támogatnak, márpedig elég nehéz melót szerezni. A végső tervem Anglia, ahhoz sok pénz kéne, de most van nyári munkám, nagyon spórolok. Légyszi, adjatok tippeket, nagyon fontos lenne nekem!
2012. jún. 25. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
ha nem sikerül a felvételi,akkor sos-be bemész a régi sulidba,és megkérdezed hogy van e valami szakmára még hely,vagy technikumba (persze ha olyan az intézmény.)ha nem akkor keress másikat,mert gondolom a következményekkel tisztába vagy.
2012. jún. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menj au pairnek. Én ezt csináltam, mikor nem vettek fel.

www.aupair-world.net

2012. jún. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is az au pairt javasolnám (én is voltam). Kaland, tudsz nyelvet tanulni, van hol laknod és normális esetben jófej családot fogsz ki, akik teljes értékű családtagként kezelnek! Pénzt keresel vele, ha ügyes vagy tudsz egy kicsit spórolni belőle. Ezután csinálhatsz egy nyelvvizsgát mondjuk, az szintén plusz pont és megálmodhatod, hogy mi az ami igazán érdekel!
2012. jún. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!