Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyiket válasszam, ha mindket...

Melyiket válasszam, ha mindkettő érdekel?

Figyelt kérdés

Februárban erre a két szakra jelentkeztem, és akkor valamiért ezt a sorrendet állítottam fel.

1. Orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikus

2. Pszichológia


Mostanában viszont úgy érzem, hogy talán sorrendet kéne változtatnom, bár 100%-ig nem vagyok benne biztos. Mindkét szakon 440 pontom van, ami az első helyre tuti elég, viszont a pszichológia is esélyes lehet. Az a baj, hogy mindkettő kb. ugyanolyan szinten érdekel (ráadásul elég régóta is), de tényleg nem tudom, hogy melyiket válasszam. Mindkettőről olvastam jót is, rosszat is, így pláne nem egyszerű a döntés.

Ti mi alapján döntenétek el, hogy melyik legyen az első helyen?


2012. jún. 26. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Én hagynám a sorrendet. Pszichológusból sok van, és talán emiatt kisebb rá a kereslet. Jó pszichológusból pedig kevés van, de arra mondhatni születni kell, és ha így lenne, akkor nem lenne kérdés számodra, hogy oda menj-e. Bár tény, hogy mindkettőre szükség lesz 5 év múlva is.
2012. jún. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!