Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen végzettség kell az...

Milyen végzettség kell az idősek klubja vezetőnek? Szociális gondozó és szervező végzettségem van és úgy tudom ez elég hozzá. Jól tudom?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szociológus vagyok, a gyakorlati idő alatt ilyen klubban is jártam. Nem tudom pontosan milyen végzettsége volt a vezetőnek, de ha az önkormányzat úgy látta, hogy nekem, leendő szociológusnak ott is körül kell néznem, gondolom valami hasonló kell. Szerintem klubfüggő, egy nagy belvárosi klubba lehet diplomás vezetőt keresnek, de pl. egy önszerveződő, kis klubba szerintem bármi jó lehet, csak tudja vezetni a helyet.
2012. jún. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
8 hónapja neveztek ki a klub vezetőjének de lehet hogy akkor nem nézték meg a jogszabályokat és most nem tudom mi lesz mert önköltségen kell lediplomáznom ha kell hozzá és nem 2 fillér. Ez egy kis falusi idősek nappali ellátása ami társulásban van 5 térségi faluval de csak a gesztor településen és nálunk van klub. A jelenlegi végzettségem is emelt szintű, bízom benne hogy elég hozzá. De az új főnök majd dönt!
2012. jún. 28. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!