Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Autószerelőnek vagy autóelektr...

Autószerelőnek vagy autóelektronikai műszerésznek tanuljak? Autóelektronikai műszerésznek már felvettek, de még szerintem át lehet menni. Vagy esetleg valami más szakma?

Figyelt kérdés
Most érettségiztem.
2012. jún. 28. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem autóelektronikai műszerésznek tanulj. Manapság ma már minden elektronikás egy autóban, így sokkal nagyobb szükség van rájuk mint az autószerelőkre.
2012. júl. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Autószerelőnek eszedbe ne jusson menni...az elektronika a jövő..a mechanika nem változik sokat, mert a hybridé a jövő, vagy a tisztán elektromos autóé...az pedig majdnem csak elektronika...



azé a jövő..!ha már felvettek, akkor eleve nyerő pályán vagy...már csak arra ügyelj, hogy a legjobb tanuló legyél!



Hajrá, sok sikert!

2012. aug. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
most olvasgattam autószerelő fórumokat...már csak elektronikáról társalognak, mechanika az már rutin...
2012. aug. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!