Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha felvételiztem egyetemre/fői...

Ha felvételiztem egyetemre/főiskolára, és olyat jelöltem meg, amire nem szeretném, hogy felvegyenek, de mégis felvesznek, akkor le lehet mondani a jelentkezést?

Figyelt kérdés

2012. jún. 28. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Még most kitörölheted a helyeket a felvi rendszerében, így nem veszed el másoktól a lehetőséget.

Mit jelöltél?

2012. jún. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy cserélj sorrendet, tedd be utolsónak és reménykedj, hogy az előtte lévők valamelyikére felvesznek.
2012. jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
bgf nemzeközi gazdálkodás és ker. marketing, vendéglátás turizmus(ide nem szeretnék), BME műszaki manager(ide sem nagyon :S)
2012. jún. 28. 17:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor sorrendmódosítással dobd hátra azokat a szakokat. Egyáltalán van olyan amit szeretnél?

Amúgy ha egyik sem olyan, akkor ne küldd el az érettségi eredményeidet, és akkor a felvételid érvénytelen, bár akkor kidobtál 9000 Ft-ot az ablakon.


Viszont, ha felvesznek és nem iratkozol be, akkor más elől vetted el a lehetőséget. Előbb kellett volna okosnak lenni.

2012. jún. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 HorJencs ***** válasza:
Június 10-ig törölheted a nem kívánt szakokat! De csak abban az estben tedd ezt, ha valóban nem bánnád, hogy ne vegyenek fel azokra a szakokra. Ha pedig tényleg nem bánnád, akkor töröld, tényleg ne mások elől vedd el a "helyet", így lenne tisztességes!
2012. jún. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Válassz egy hidat és tedd amit jónak látsz...
2012. júl. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!