Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elte vagy Károli kommunikáció?

Zsuzska25 kérdése:

Elte vagy Károli kommunikáció?

Figyelt kérdés
Legyetek szívesek a kommunikáció szak fikázását mellőzni és csak érdemleges válaszokat adni! Főleg olyanok válaszát várom, akiknek személyes tapasztalatai vannak. Előre is köszönöm!

2012. jún. 29. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Károlira járok, igaz nem komédiára, de szerintem brutálisan sz*r egy egyetem. Oktatás nulla, ellenben minden kis szrért fizetned kell, szervezetlen és színvonalban katasztrófa. Had ne mondjam, hogy akik a KRE-n végeztek, most valami gyárban dolgoznak...

Akkor már inkább ELTE. A név kötelez.

2012. jún. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen ELTE.

(De mondjuk kommunikáció... Biztos??)

2012. jún. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is Károli BTK-s vagyok, sajnos elég nagy a szervezetlenség az egyetemen,de nekem megéri,mert itt legjobb a pszichológia képzés az országban.Más szakot nem ajánlok,szóval szerintem is ELTE.
2012. jún. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Ha esetleg 1-2 Eltés is írna, annak nagyon örülnék!

2012. jún. 29. 18:23
 5/6 rakatlakat válasza:
Én a károlin végeztem kommédián. Egyáltalán nem szar. Van néhány figura akik elég alteres dolgokról beszélnek (és nem tűnnek őskommunistának...) őket jobb hanyagolni de egyébként gyakorlatorientált és modern a képzés. Studiómunka, filmkészítés, vágás, újságírási gyakorlatok és a kommunikációs technológiák sorozat volt a leghasznosabb. És jól kell tudni gyakorlati helyet választani; mindig kínálnak az egyetemen mindenkinek gyakorlati helyet viszont ha nem tudsz nagy, ismert céghez elmenni akkor inkább keress magadnak! Csocsi KfT-nél szerztett szakmai gyakorlat semmit sem ér, és az sem sokat hogy melyik egyetemről van a diplomád!
2014. febr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Károlin kívül jártam más egyetemre is és ahhoz képest a Károli ügyintézése maga a tökély, ami a tárgyakat illeti, gyakorlatiasabbak, az utolsóval egyetértek. Akik panaszkodnak, elobb inkább tájékozódjanak, de gondolom egyesek már egybol rávágják, hogy "elte" mindenféle ok nélkül természetesen, ebbol is látszik a hozzáértésük, pedig voltam ott is és nem valami nagy szám egyáltalán. Corvinus is és elte is tele van emberekkel, akik olyan sötétek, mint az éjszaka, csak éppen bekerültek, mert érettségin szerencséjük volt a kérdéseknél. Úgyhogy ki kéne már noni ezt és rájönni, hogy az értelem adja meg egy ember rávalóságát, nem az egyetem.
2015. márc. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!