Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nappalis egyetemen mellett...

Nappalis egyetemen mellett nappali tagozatos OKJ?

Figyelt kérdés

Lehetek egyszerre 2 oktatási intézménynek a nappali tagozatos diákja?

Azért kérdezem, mert még csak 21 éves leszek, viszont 4 éves egyetemi szakra járok. Nem szeretném elvesztegetni azt a lehetőséget sem, hogy 22/23 éves kor alatt ingyen meg lehet szerezni egy szakmát.

Egyébként olyan szakmát néztem ki, aminek az elméleti része az alapja annak, amit én tanulok, tehát azzal sem lenne már gond. A gyakorlati meg már nem nehéz.

Lehet ilyet? Vagy csinálta már valaki így?


2012. júl. 1. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Hátha össze tudod hozni az órarended, akkor hajrá.
2012. júl. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát arra gondoltam, hogy esetleg hogy esetleg azokból a tárgyakból, amiket tanultam egyetemen, azokból raknék osztályzót. Mert eleve minek ülnék ott egy olyan órán, amit már magasabb szinten megtanultam.

Pl. anatómia vagy sportélettan, stb. Ha ezeket engedélyeznék, gyakorlatilag az összes elméleti órám meglenne, 1-et kivéve.

2012. júl. 1. 15:08
 3/5 A kérdező kommentje:
- hogy esetleg :D Vagy ilyet nem lehet?
2012. júl. 1. 15:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt így nem tudom, hogy lehet.

Az OKJ.-s képzések modulokból épül fel, ha megvan ugyan az a modul számú vizsgád akkor lehet.

2012. júl. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaaa, értem. Azért remélem lehet tenni valami vizsgát, vagy akármit, mert nincs se kedvem se időm olyanra bejárni, amit egyszer már tanultam :/
2012. júl. 1. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!