Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Idegenforgalmi szakmenedzser...

Idegenforgalmi szakmenedzser szak- A kérdés azokhoz szól akik elvégezték vagy első/másodévesek ezen a szakon! Milyen ez a szak úgy összességében?

Figyelt kérdés

Milyen tantárgyakon van a hangsúly? Melyik tárgyra van szükség a legjobban? Kell oda a matek? Az idegen nyelv mennyire intenzív?

Mert én elsősorban az idegen nyelv miatt mennék erre a szakra, matekból nagyon nem jó vagyok...

Nehéz ezt a képzést elvégezni?


Légyszí írjatok!


2012. júl. 2. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ma iratkoztam be erre a szakra. Írok neked privit :)
2012. júl. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jaj azt nem írtam hogy ez OKJ. Na mind1 :)
2012. júl. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Valentina17 válasza:
létszi nekem is írd le mert én is erre a szakra szeretnék jelentkezni:)
2012. júl. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Légyszi írja le valaki ide is,vagy küldjön valaki üzenetet,mert engem is ez a szak érdekelne!És pont engem is érdekelne a matek miatt mert én se vagyok belőle jó..
2012. júl. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én másfél évet hùztam ki idegenforgalmi szakmenedzser szakon. Tanultam jogot, gazdaság jogot, volt vendéglátás és ebböl tanorai gyakszi (pincerkedes), az angol nagyon intenzïv volt. Matek..hát emiatt hagytam ott, ugyanis harmadik félévben lett statisztika, amivel nem tudtam mit kezdeni, plusz szállodai gazdálkodás óra, ami még rosszabbul ment. Most külföldön dolgozom.
2012. nov. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!