Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lányként erdésztechnikus?

Lányként erdésztechnikus?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha erdésztechnikus szeretnél lenni, akkor tedd. Olyan szakmát válassz, ami a szíved vágya :)
2012. júl. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát inkább azt mondanám, hogy erősen fontolgatom :). Érdekel, de lehet, hogy lányként nem annyira nekem való, sőt így lehet, hogy kevésbé alkalmaznának majd, merthogy ez férfi szakma :P.
2012. júl. 2. 12:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj nyugodtan, nálunk is megfordul egy-két lány az erdészeti suliban az erdészek közt is.
2012. júl. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod, hogy bírnád csinálni, akkor javaslom neked az erdőmérnök képzést is Sopronban, az erdőmérnökök között azért több lány akad.
2012. júl. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Andrea Amati válasza:

Szerintem is csináld, ha szeretnéd.

Ha amúgy jó szakember vagy/leszel, és jól végzed a munkát, szerintem nem leszel hátrányban azért, mert történetesen nem vagy férfi, vagy ha mégis, súlyos gondok vannak a társadalmunkkal... Akkor pedig mutasd meg nekik! :D

2012. júl. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy fizikailag mennyire megterhelő? Már csak, mert azért nem vayok egy izompacsirta :) ... bár gondolom azért közben is erősödöm majd :)
2012. júl. 24. 18:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Belerázódsz, a fiúk közül sem mindenki Kinizsi Pálként megy oda, meg azért ez nem is egy favágóképzés már manapság. Persze nem árt, ha egy kis állóképességed van, de nem kell attól tartani, hogy te fogod telerakni a Csepel platóját nyers szálfával. Ha szeretsz a természetben lenni, állatokkal meg növényekkel foglalkozni akkor belejössz. Nem azt mondom, hogy egy álom a munka, de van aki ezerszer szívesebben csinál ilyesmit, mintsem hogy egy irodában üljön 8 órát a számítógép előtt.
2012. júl. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem biztos, hogy ezzel helyezkednék el (vagyis szeretnék majd egyetemre menni, de ez nem jött össze), de most pont egy olyan képzésen vagyok amivel irodai munkát kell végezni, és most van gyakorlatom ... a napi 6 órát sem birom végigülni oO szörnyen unalmas, és nagyon fársztó, pedig a nagy semmit csinálom csupán :P. Szeretek nagyon túrázni :), és szeretem a természetet is, ezért gondoltam erre ... ha mást nem, tapasztalatnak jó lesz :)
2012. júl. 24. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!