Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ceglédi gimnáziumot tudtok...

Ceglédi gimnáziumot tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, van képesítésem 2 éves okj képzésen vetem részt. osztályaim 8 általános, 2 éves szakma képzés.

Cegléden szeretnék nappali tagozaton gimnáziumot keresni.

Tudtok ajánlani? a pénz nem akadály.



#CEGLÉD
2012. júl. 2. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Rendes gimi ugye csak egy van, de az nem foglalkozik felnőttképzéssel, ha jól tudom.

Aki érettségit akar szerezni Cegléden, az általában a következő két hely közül választhat:

-A Bemben van egy alapjáraton 3 éves (de az előző tanulmányaid mélységétől függő) érettségivel végződő kvázi gimnáziumi részleg. Ide olyan emberek járnak, akiknek már van valami képzettségük de szeretnék megszerezni az érettségit is.

-A Gubody Szakképző iskola egy viszonylag új kezdeményezés, van nekik érettségire felkészítő osztályuk is. [link]


Sok sikert!

2012. júl. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium de a Bem József szakközepet ajánlanám ott van szakma utáni képzés.

Végül is mindegy hogy hol érettségizel az a lényeg hogy jól tedd le és a 11- 12 évben hajst jobban azt nézik fősulin.Meg akkor érettségin sem leszel szarban meg amúgy is egymásra épülnek az anyagok .minden érettségi egyforma mindegy hogy gimi vagy szakközép. remélem tudtam segíteni

2012. júl. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én is a Bemet ajánlanám,ott érettségiztem én is.

Az előttem lévő válaszokat még azzal egészíteném ki,hogy két lehetőség közül választhatsz:

-Van esti képzés,itt fizetni kell havonta és egy héten csak pár napot kell bejárni és azt hiszem negyedévente vizsgázni kell.

-Nappali: ide ha jól emlékszem 21 éves korig lehet jelentkezni. Kapsz diákigazolványt,rendesen le kell igazolni a hiányzásokat és tandíjat nem kell fizetni. Bár a sulinak rossz híre van,de én pozitívan csalódtam. A tanárok jól képzettek és rendesek. Év végi vizsgák szoktak lenni az érettségi tantárgyakból.

2012. júl. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!