Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » OKJ-s informatikai szakirányul...

OKJ-s informatikai szakirányultságba csak akkor lehet jelentkezni, ha van informatikából is érettségim?

Figyelt kérdés
Én eddig azt hittem mind1 milyen érettségi, csak meglegyen, ma halottam ezt :S

2012. júl. 4. 02:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni a konkrét feltételeket, oda lesz írva. Pl. van, ahol szakmai informatika (inf. alapismeretek) érettségivel rövidebb a képzés. Ez is informatika, találd meg a választ a kérdésedre. :-)
2012. júl. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A sulink honlapján azt írták, hogy érettségi típusától függetlenül bárki jelentkezhet, de az azt jelenti, hogy középszint vs. emelt szint vagy, hogy mind1 milyen tantárgyból van meg az érettségi, csak érettségi legyen?
2012. júl. 4. 19:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak legyen meg a bizonyítvány
2016. jún. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!