Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha kibukok az egyetemről, mit...

Ha kibukok az egyetemről, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Szóval ha egyetemre megyek , de ne adj isten kibukok mert mégsem érdekel annyira mint hittem vagy nehéz.Ezután mit tehetnék?

Mehetek másik szakra? Megkell várni az évvégét? Leírná valaki hogy-hogy is működik ez?

Persze most államira gondolok(pénzért gondolom minden lehetséges..)



2012. júl. 9. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Elmész a sarki vetőmagboltba és veszel egy Ásd el magad készletet.

Aztán vársz egy évet és jelentkezel ismét...

2012. júl. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

paradicsom is jó ugye? :D

a viccet félre téve ha jól értelmeztem amit írtál, ezek szerint mehetek máshova csak +1 év...

(elég húzós lenne , ígyis az ált.+gimi = 13 év...nem buktam csak 5 éves gimibe járok)

2012. júl. 10. 00:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Remélem azt azért vágod, hogy ezt a hallgatói szerződéssel lehet keresztbe kaszálják neked. Ha vki nem végzi el, akkor fizetnie kell.
2012. júl. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor mégsem annyira vicces...

szóval jól megkell ezt még gondoljam hogy-hova megyek

2012. júl. 10. 11:10
 5/5 anonim ***** válasza:
De ne így állj hozzá, hogy lehet kibuksz.
2012. júl. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!