Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tehetek, ha nem érdekel...

Mit tehetek, ha nem érdekel az, amit tanulok?

Figyelt kérdés
A gimiben angol tagozatra jártam, magyarból és töriből emelteztem, kisebb koromban régész akartam lenni, azt váltotta fel a jogász, majd most idegenforgalmat tanulok. Mivel a magas pontszámok miatt nem vettek fel turizmus-vendéglátás alapszakra, OKJ-s idegenforgalmi szakmenedzsernek mentem, félévkor pedig jelentkeztem keresztféléves kereskedelem-marketing alapszakra, így most két tantárgyat tanulok egyszerre. Ám egyre inkább rá kell jönnöm, hogy a történelem sokkal jobban érdekel még mindig. Mit tehetnék ezek után, a tanulmányaimat nem hagyhatom ott. Van olyan munka, ahol ilyen végzettséggel tudok történelemmel foglalkozni? Vagy nyugodjak bele mint oly sok ember, hogy nem csinálhatom majd azt, amit szeretek?
2012. máj. 1. 09:38
 1/3 A kérdező kommentje:
*2 szakon egyszerre (nem 2 tantárgyat)
2012. máj. 1. 09:39
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyj ott mindent és menj el töritanárnak!
2012. máj. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem értem az olyan embereket, mint amilyen te vagy. Miért jelentkezel valami tök más szakra, hogyha tudod, hogy téged mi érdekel? Az idegenforgalomnak nincs sok köze a törihez, ha csak nem idegenvezető akarsz lenni, avagy egy múzeumban ücsörögni, de nem tudom... Ha jót akarsz magadnak váltasz, ha nem akkor beletörődsz.
2012. máj. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!