Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Irodai asszisztens tanfolyamot...

Irodai asszisztens tanfolyamot elvégzett már valaki?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodom megyek ilyen tanfolyamra,de érdekel,hogy nem felesleges pénzkidobás-e.Szoktam ilyen feladatokat végezni,mint besegítő,de még lenne mit fejlődnöm e téren.Ha valaki tud valamit az ilyen tanfolyamokról,segítsen.Köszi :)
2012. júl. 10. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Felesleges. Azt csinálod, amit mondanak, és úgy, ahogy mutatják. El nem tudom képzelni, mi a fenét lehet tanítani egy ilyen tanfolyamon. Kávéfőzést? :)

Persze nyilván lehet beszélni a semmiről, hogy kell iktatni (mindenhol másképp csinálják), meg levelet postára vinni, meg rögzíteni a főnök programját, de ha nem vagy tök hülye, akkor ezt egyszer elmondják a munkahelyen, felírod, és menni fog.

2012. júl. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha nincs munkahelyem,ahol ezeket elmondják?Családi vállalkozásba(kis cég) kezdtünk és hogy ne egy harmadik személyt kelljen ezért fizetni,mert sok és sokféle papír munka van,lesz,sokféle intézni való,akkor hogy tanuljak meg mindent?Mert én akarnám ezt csinálni,volna kedvem hozzá,és nem kellene harmadik ember sem.Azért gondoltam ilyen tanfolyamra.
2012. júl. 10. 14:59
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Ezt az oldalt találtam, ahol nagyjából leírják, hogy mit is tanulnál egy ilyen tanfolyamon:

[link]

Én hasonló tanfolyamot végeztem, annak a neve gépíró-szövegszerkesztő. De mi is tanultunk ilyen tantárgyakat, mint itt lehet. Ezzel szerintem te nem tudod ellátni a vállalkozásotokban a papírmunkát. Ez a tanfolyam arra jó, hogy tényleg egy irodában adminisztrátor legyél.

2012. júl. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2012. aug. 7. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!