Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki jogi asszisztens OKJ-s...

Aki jogi asszisztens OKJ-s képzést végzett, attól kérdezhetnék pár dolgot?

Figyelt kérdés

Én nem szeretnék se ügyvéd lenni, se ügyvéd mellett dolgozni. A jogot viszont szeretném kicsit megismerni, mert önkormányzatnál, bíróságon vagy hasonló helyen szeretnék elhelyezkedni. Mert úgy gondolom, hogy ott hasznos lenne.

Ahhoz, hogy ezeken a helyeken elhelyezkedjek jó ez a tanfolyam, vagy felesleges elvégeznem? Érettségim van, és egy gépíró-szövegszerkesztő tanfolyamom. És teljesen más végzettségeim. Ezért szeretnék most már olyat tanulni, aminek a hasznát is veszem.


2012. júl. 10. 14:54
 1/4 anonim válasza:

Épp én is most nézem ezt a szakot hátha meg kellene próbálni pótfelvételin de állítólag nagyon nehéz tömény száraz anyag:(((

Ha érdekel a jog nem vesztesz semmit főleg ha ingyenes a suli:)Te is Egyetemen nézted vagy tanfolyamon keresztül?Ahova szerettem volna jelentkezni nem vesznek fel nagyon kevés a pontom:((De ehhez elég lenne

2012. júl. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Dehogy száraz! pár nehezebb tantárgy van, de összességében nem vészes! Sajnos én nem tudtam vele elhelyezkedni! pl. ha önkormányzathoz mennél oda már fősuli kell, ez meg csak egy OKJ!
2012. aug. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

:((Azt mondják ennek a szaknak van fősulija is valahol.

Hát nem nehéz?DE ott a sok jogszabály törvény:((((((

2012. aug. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekünk nem kellet kívülről megtanulni az egészet! Igazából ez nem abból áll, hogy na most minden jogszabályt tudni kell! Arra ott az egyetem! Én Okj-n végeztem el!
2012. aug. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!