Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova mehetnék továbbtanulni?

Hova mehetnék továbbtanulni?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Még 2 évem van hátra az iskolából, közgazdásznak tanulok (ami egyáltalán nem érdekel), nem vagyok valami jó tanuló, olyan közepes átlagom van. Nagyon érdekel az emberi test, a csillagászat, de úgy érzem ezzel az iskolával, és a tanulmányi eredményemmel mindent elrontottam. :S Hova mehetnék továbbtanulni, ha nem vagyok kitűnő tanuló, de ezek érdekelnek?

2012. júl. 11. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen válts iskolát most, ha nem érdekelnek a szakmai tárgyak. Válassz olyan helyet, ahol természettudományos tagozat van!
2012. júl. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Miért ne mehetnél? :D Előző kommentelőnek igaza van, most váltasz és azt tanulod ami érdekel 3-4-es elég lesz és különben is az számít amit ezután tanulsz 3. 4. évvége és az érettségi!

Nem késő, inkább most kell nekiállni tanulni. Tapasztalat :D

2012. júl. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha nem akarok iskolát váltani, nincs is arra esélyem, hogy ilyen helyre felvesznek?
2012. júl. 11. 16:07
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem éri meg most iskolát váltani, mert akkor az egészet előröl kell kezdened

viszont igenis van lehetőség ilyen irányba tovább menni, mint említetted van még 2 éved, most nyáron kezdj el készülni egy természettudományi érettségire emelt szinten és 2 év alatt simán fel tudod magad húzni, majd jelentkezz TTK-ra

2012. júl. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a csillagászat nem ér semmit...most őszintén, hol helyezkednél el vele? egy koszos planetáriumban, vagy a NASAnál? XD Az egészségügyben van jó lehetőség, a csillagászat olyanoknak való akik túl sok Star Treket néztek.



És most jöhetnek a lepontozások.:)

2012. aug. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!