Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ilyen jegyekkel hová mehetnék...

0Valaki0 kérdése:

Ilyen jegyekkel hová mehetnék továbbtanulni?

Figyelt kérdés

mindegy mi csak legyen 1 föiskola/egyetem vagy ilyen eredményekel esélyem sincs ?

még csak 11.-es vagyok de az érettségim is hasonló lesz valószínűleg mert már ezt az átlagot tartom vagy 3 éve :

magyar nyelv és irodalom 3 , történelem 2 , matematika 2 informatika 4 ( eböl vagyok a legjobb tehát más nem jöhet szoba +1 választót tantárgynak ) , német nyelv 3 ( csak 1 nyelvet tanulok sajnos )


2010. dec. 10. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen, mert vannak baromi alacsony ponthatáros sulik is. Ráadásul az érettségi egy vicc. Attól, hogy ilyen jegyeid vannak, még simán írhatsz négyes-ötös érettségiket, ha van némi logikád meg józan paraszti eszed.

De ha nem nem vagy jó tanuló, esetleg nem is nagyon szeretsz tanulni (a jegyeidből ítélve), akkor miért akarsz fősulira/egyetemre menni?

2010. dec. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző válaszolónak igaza van, Nem csak Corvinus és ELTE van a világon. Az érettségi meg nem olyan nagy dolog mint ahogy elő adják. A magyart a legnagyobb hülye is megírja 70 %ra a tételeket meg csak megtanulod. A nyelvi érettségik is nagyon könnyűek szerintem, csak ülj és tanulgassad őket és menni fog. Lényeg hogy 2 tantárgyból legyen egy jobb érettségid és duplázhatsz, akkor már senkit nem fog érdekelni az iskola átlagod.
2010. dec. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Azért mert mindenki azt mondja hogy kell 1 fősuli

Ja és igazatok van nem szeretek tanulni de muszáj. Van ez a diszgráfiám ( orvosi leletel ) az dob valamit a pontokon?

2010. dec. 12. 07:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Szart sem érsz egy diplomával, ha olyan alacsony szinten teljesítesz, hogy már a munkába állásod első hetében feltűnik, hogy valójában nem is értesz ahhoz, amit tanultál.

Tudom, hogy büdös a munka, de sosem értettem, hogy aki utál tanulni, és nem is hajlandó összeszedni magát, miért nem megy el szakmunkásnak. Arra nagyobb igény van most, jól lehet vele keresni. És ma már nem gáz.

2010. dec. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 pantha rhei ***** válasza:
Az utolsó hozzászólónak abszolút igaza van. Elnézést, de ilyen jegyekkel csak gyengébb,színvonaltalan iskolákba lehet bekerülni. Ez vezet a tömeges "diplomás munkanélküliség"-hez.
2010. dec. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!