Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A SZIE gépészmérnöki kara nem...

A SZIE gépészmérnöki kara nem túlságosan "mezőgazdaság orientált"?

Figyelt kérdés
Tudom hogy az a legkiválóbb mezőgazdasági gépészmérnökképző hely, de én sima gépészmérnöki szakra akarok menni, és érdekel hogy nem megy el minden túlságosan a mezőgazdaság irányába.

2012. júl. 12. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Amíg nő a fű, addig bütykölitek a traktort.
2012. júl. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kicsit bővebben? :D
2012. júl. 13. 09:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ott tanulok. Semmiféle agrár jellege nincs az általános gépész szaknak. Van külön mezőgépész szak, ott nyilván van ilyen jellege is. Nekünk nincsenek agrár tárgyaink. Amúgy egy mezőgazdasági gépész is el tud helyezkedni az iparban. Nagyon kevés eltérés van az általános gépész szakhoz képest.
2012. júl. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem! Köszi a választ! Ha nem gond mesélnél kicsit a szakról és az egyetemről? Azért irok egy pm-et is hátha nem olvasod el ezt :P
2012. júl. 13. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!