Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

A KRE-en van a specialódás történelemből. Van másik olyan egyetem ahol ilyen specializódás?

A Specializáció amit keresek az a Hadtörténelem.

2012. júl. 13. 19:45  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Államilag támogatott főiskolai képzés mellett belekezdhetek egy másik szakba szintén államilag támogatottként?
Elvégzek egy alapszakot egy fősulin/egyetemen, ahol nincs mesterképzés. Van-e lehetőségem ezután másik egyetemre jelentkezni mesterre? Van-e ennek valami különleges feltétele?
Mitől függ hogy valaki egy egyetemen belül átmehet-e egy másik szakra vagy sem?
Ha például a felvételi során 3 helyre jelentkezek, és az első helyre fel is vesznek, akkor köteles vagyok oda beiratkozni, vagy a másik kettő hely közül is választhatok, ha...
Károli vagy Pázmány, ha pszichológiáról van szó? Miklyen érvek szólnak pro és contra egyik, illetve másik?
Ha át akarok jelentkezni egy másik egyetem másik karára ( szakára), akkor csak az új egyetemhez kell először benyújtanom a papírokat?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!