Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan akinek még mindig...

Van olyan akinek még mindig nem érkezett meg a felsőoktatási felvételi értesítő csomag?

Figyelt kérdés
Mert nekem még mindig nem és tűkön ülök...elég idegesítő így júni közepén????tud esetleg vki vmit erről???szerintetek mit tehetnék??már írtam is...de válaszra hiába vártam
2012. júl. 14. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
van
2012. júl. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Akkor neked még nem érkezett meg. Paff, és ilyeneket vesznek fel az egyetemre, nem hiszem el!!!!
2012. júl. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
állítólag vannak, akik csak július végén kapják meg
2012. júl. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekünk aztmondták a gimibe hogy jelezzük nekik,mert már ilyenkorra meg kellett jönnie..
2012. júl. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm aki érdemi választ tudott adni..tisztában voltam vele mikorra derül ki a ponthatár, ennek ellenére sokan az ismerőseim közül már kézhez kapták ezt, a koli jelentkezés pedig innentől még 2 hetes intervallumban esedékes...így bocsásson már meg nekem a "hozzászoló"ilyeneket vesznek fel!!!...hogy meg mertem kérdezni!
2012. júl. 27. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!