Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti már megkaptátok az értesítőt?

Ti már megkaptátok az értesítőt?

Figyelt kérdés

Ugye középiskolai felvételi esetében, az iskola kipostázza, elvileg 25-ig kell megkapni.

Én még mindig nem kaptam meg, és a weboldalukra sem teszik ki, de sokaknak az ismeretségi körömből már réges-régen megérkezett, már pénteken, vagy szombaton, még többeknek hétfőn.

Annyival szeretném még kiegészíteni a kérdésemet, hogy melyik napon érkezett meg a levél, és, hogy nagyjából mit írnak le benne.



2012. ápr. 24. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem tegnap jött meg hogy felvettek az első helyre amit megjelöltem. Három lap volt benne, egy amin leírja hogy örömmel értesítenek hogy felvettek, aztán áll még rajta hogy miket kell vinni a beiratkozásra. A másik lapon a könyvek listája volt s hogy mennyibe kerülnek, mikor osztják ki azokat, valamint az osztályfőnököm neve. Valamint a harmadik lap az azoknak kell akik ingyen tankönyvesek . Nekem ezek voltak benne. Meg azt hallottam hogy a gólyatáborról is levélben fognak minket értesíteni.

2012. ápr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na, végre megérkezett nekem is
2012. ápr. 25. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!