Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol lehet Magyaro. -n civilben...

Hol lehet Magyaro. -n civilben használható, (lehetőleg) ipari robbantástechnikai képzést szerezni?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel engem ez a pálya. A civil szférában szeretnék dolgozni, akár külföldön is. Valami hasonló munkakörre gondoltam: épületek, hidak bontása robbantással (ment/megy valami műsor ilyen témában az egyik ismeretterjesztő csatornán is), terepformázás/alakítás robbantással (pl.: előkészíteni a terepet útépítésre vagy hasonlóra), stb.
2009. júl. 13. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:

A Misckolci Egyetem Bányamérnöki Karán volt olyan, hogy "Robbantás-technikai Szakmérnöki Szak".

Most Műszaki Földtudományi Karnak hívják és nem tudom van-e még ilyen szak. De egy telefont szerintem megér.

2009. júl. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miskolci Egyetemen tanulok,Anyagmérnök szak,mi tanulunk ilyesmit,bár inkább msc

bányászoknál már nemigazán ha joltudom,de www.uni-miskolc.hu

2009. júl. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!