Ha felvesznek államilag támogatott szakra egyetemre és mellette leteszek egy okj-s képzést akkor azért már fizetnem kell vagy azt is az állam állja?

Figyelt kérdés

2012. júl. 14. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy ez vagy az.
2012. júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy OKJ-t támogat az állam, akármit is csinálsz mellette. Persze nem akármilyet, csak bizonyos képzések közül lehet válogatni, az iskolák honlapjain ki van írva, hogy melyiket lehet ingyen tanulni. Legalábbis eddig így volt, és nem tudok róla, hogy ezen változtattak volna.
2012. júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Biztosan úgy van, ahogyan az utolsó írja, nézd az én esetem:

Szakközépbe jártam, érettségi után jelentkeztem is egyetemre. De most maradok még egy évet, szakmai képzésre, ez OKJ-s, de ugye mellette már egyetemista is leszek, csak passzívon. Szóval egyszerre kettő is működik!

2012. júl. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Én is egyetemista vagyok, ott nappalin tanulok, OKJ-s szakmámat pedig estin.
2012. júl. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!