Semmelweis-ETKról ÁOKra?

Figyelt kérdés
Ha ETK-ra vettek fel, de jövőre szeretnék átmenni orvosira felvehetek ÁOK-s tárgyakat, amit aztán ha felvettek ugorhatok?
2012. júl. 19. 18:53
 1/6 reptoid ***** válasza:
100%

Fejest a kútba!


Utána meg szállj le a földre. Szerinted ha lehet ilyet, akkor miért van itt ennyi többedjére újrafelvételiző orvosira?

2012. júl. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Félreértesz. Lehet azt csinálni a legtöbb egyetemen, hogy intézményen belül más szakok óráit is felveszem. Tehát elvileg felvehetném az orvosis tárgyakat, majd miután FELVÉTELIZTEM, és felvettek meg tudom mutatni az indexemben, hogy ez a tárgy már megvan, tehát már nem kell elvégeznem. Elvileg ezért jó a kreditrendszer ;)
2012. júl. 19. 21:12
 3/6 reptoid ***** válasza:
Mea culpa, túl gyorsan futottam át, pont a lényegi rész maradt ki, a tárgyfelvevős. Tudom, én is ezt szoktam tanácsolni más egyetemeken hallgatóknak, ha nem veszik fel őket oda, ahová szeretnék. Bár az SE-t pont nem ismerem...
2012. júl. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy fel tudsz venni orvosis tárgyakat. Legalábbis SZTE-ETSZK-ra járok, és ÁOK-os tárgyakat nem tudnék felvenni.

Olyanokat, amit meg ETK-n tanulsz (pl. anatómia, élettan), azokat nem fogják elfogadni ÁOK-on.

2012. júl. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ETK-ra járok, de nem hallottam még erről.. Pedig sok szaktársam akart inkább FOKra, GYTKra, vagy ÁOKra átmenni, de csak az újrafelvételizés maradt nekik lehetőségként. Meg a Neptun se engedné, hogy felvegyek olyan tárgyat, ami "nem az enyém", egyszerűen meg sem jelenik a rendszerben nekem.
2012. júl. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"Kreditet a saját szakról, az egyetem (jelen esetben SE) másik képzéséről és mint vendéghallgató bármely másik intézményből fel lehet venni."


[link]

2012. júl. 27. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!