Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óvónő képző vagy kisgyermekgon...

Óvónő képző vagy kisgyermekgondozó neveló tanfolyam?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni melyiket lenne celszeru valasztani.mivel lehet jobban boldogulni,melyik gyerekbaratabb szakma.ket kis gyermekem van
2012. júl. 20. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha óvodában akarsz dolgozni mint óvónő, akkor értelemszerűen az első. Ha bébiszitter, dadus vagy ilyesmi akarsz lenni, akkor elég a második. Egyébként én az óvónőképzésben nagyot csalódtam, szervezetlen, rosszak a tanárok, ott is hagytam az iskolát. Szerintem ha nincsenek konkrét terveid, akkor inkább a gyermekgondozóira menj, azt rövidebb idő alatt el lehet végezni.
2012. júl. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első mond valamit, ráadásul érdemes figyelembe venni, hogy az óvónő szakma elég telített.

Nem tudom milyen "tanfolyam" akar lenni, de ha ezzel akarsz foglalkozni, akkor a minimum egy rendes BSc képzés.

Mondjuk az ELTE TÓK-on annak még neve is van.

2012. júl. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!