Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt valamilyen...

Terhesség alatt valamilyen tanfolyamra/suliba járt valaki? Gyakorlati időt tölteni nagy hassal? Volt valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Én egy 7 hónapos kisgyermekgondozói tanfolyamot kezdenék el január végén, de félek, hogy ha most teherbeesek, gondot jelent majd valahol (mondjuk gyakorlaton) a nagy pocak, illetve, hogy lesz-e időm kihordani a babát még vizsgák előtt. Lehet halasztani kéne egy-két hónapot a babaprojektet.
2011. dec. 26. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha megfogadsz egy tanácsot, azt el sem kezded ! Mégpedig azért, mert nem vesznek fel vele sehova. Ez csak sima középfokú OKJ-s gyorstalpaló, semmi extra így nem kell sehova. Amivel 2016-ig el lehet helyezkedni az az FSz azaz felsőfokú szakképzés ami egyes egyetemeken van, rendesen jelentkezni kell télen, 2 éves. 2016-től viszont csakis diplomával lehet elhelyezkedni mint kisgyermek nevelő. Ez csak egy tanács, én is az vagyok!

De ha mindenképp ezt akarod, akkor végezd el és utána legyen baba.

2011. dec. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kórházban orvosként dolgoztam a 32. hétig, semmi gondot nem jelentett, jó mondjuk nem ügyeltem éjszaka meg a műtőben sem álltam órákat. Szerintem nyugodtan kezdd el.
2011. dec. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is tanulok közben, egyetemre járok, párom orvos, sokat ügyel, így gyakran vagyok esténként is egyedül, na meg sokat túlórázik. Nekem nem gond, engem csak hajt előre a baba, szerintem be lehet vállalni.
2011. dec. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tanácsokat! Ennek a 2016-os új szabálynak pedig utána olvasok.
2011. dec. 27. 10:35
 5/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek:


Nem tudnál esetleg belinkelni egy oldalt, ahol erről olvashatnék? A google-ben nem találtam róla infót. Köszönöm.

2011. dec. 27. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!