Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a női...

Mi a véleményetek a női mentősökről? Hol érdemes elvégezni ezt a szakképzést?

Figyelt kérdés
2012. júl. 21. 12:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Az, hogy sunáznám őket.
2012. júl. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
én is az akarok lenni *.*. amúgy csak tisztként dolgozhatnak. egészségügyi egyetemeken van ilyen képzés ápolás-betegellátás mentőtiszt szakirány alatt.
2012. júl. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Mért csak tisztként dolgozhatnak? Mentő-ápolóként nem?
2012. júl. 21. 13:07
 4/28 anonim ***** válasza:
nem tudom,nekem is az tűnik logikusnak,hogy tisztként,mert ez azért eléggé kemény fizikai munka is, ez egy nőnek nehezebb, nem könnyű munka...
2012. júl. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Hát nem azért de nem egy nyámnyila mentős pasit láttam már én... annyit én is tudok emelni...
2012. júl. 21. 13:32
 6/28 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg, nem sértésnek szántam, elismerem, és láttam én is női mentőst Sopronban, és innen tudom,hogy egy nő is képes ugyanarra a munkára ugyanúgy jól. Csak nem tudom, nőknek mennyire vonzó a rendszeres súlyemelés :)
2012. júl. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Tehát akkor létezik női mentő-ápoló... És tévhit, hogy nem lehet.
2012. júl. 21. 13:37
 8/28 anonim ***** válasza:
Persze, nők csak rabbinak nem tanulhatnak :D Nem vicc,komoly. Más szakmánál ilyen nincs, értelmetlen lenne. Más az,hogy mi a közkedvelt, meg hogy pl. kevesebb nő vagy férfi van egy-egy szakmában, de egy nő is lehet asztalos,kőműves, sebész, vagy mentős.
2012. júl. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
ja,egyébként PTE-n érdemes ezt tanulni
2012. júl. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
OKJ-s képzésre szeretnék menni Pestre. Nagyon nagy lelkesedéssel álltam a dolgokhoz de most kicsit elbizonytalanodtam, hogy nő nem lehet mentőápoló. Érdekes a tanfolyamon azt mondják, hogy lehet....:/
2012. júl. 21. 13:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!