Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Első évem lesz egyetemen...

Első évem lesz egyetemen francia nyelv szakon, mellette mennyire teljesíthető egy okj-s képzés, ami heti 2X 4órás?

Figyelt kérdés
tudni kell, hogy nem vagyok gyors tanuló...amúgy pincér képzés lenne
2012. júl. 22. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:

ez tőled, a nyelvérzékedtől, és az OKJ-s képzésre való alkalmankénti készülés követelményének nagyságától függ... magyarul: ha ott minden alkalommal van teszt az előző óra anyagából,akkor nem.


Ha nincs nyelvérzéked,akkor se, mert akkor az okj-s képzésre nem jut idő.


Ismerni kellene hozzá téged.

2012. júl. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia! Én is most kezdem az egyetemet francia szakon. Mindenkitől úgy hallottam, hogy a bölcsészettudományi karon a francia képzés a legnehezebb, de szerintem nem lehetetlen mellette a pincérképzést elvégezni. Én is fogok egyetem mellett szombatonként tolmácstanfolyamra járni, és én sem vagyok annyira gyors tanuló. Megkérdezhetem melyik egyetemre mész? :)
2012. júl. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A tolmács is nagyon jó ötlet. A picér hétfőn és szerdán 4-8ig de már el is küldtem a jelentkezést, és bízom bene, hogy valahogy menni fog a kettő. Én az Eltére jelentkeztem, és Te? valószínű, hogy csak fizetősre vesznek fel, és ezt pár órán belül biztosra tudom mondani:D várom az sms-t :P
2012. júl. 24. 12:56
 4/5 anonim válasza:
Én Debrecenbe megyek :D pedig már megörültem hogy egy jövőbeli csoporttárssal beszélek :D
2012. júl. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy év távlatából hogy sikerült összeegyeztetni?

Végülis sikerült?

2013. szept. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!