Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a Bp-i...

Mi a véleményetek a Bp-i Athéne idegenforgalmi szakmenedzser szakáról?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Kamu képzés. Nem tudsz vele elhelyezkedni. Csak a pénzt szedik be.
2012. júl. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát én szeptembertől ott fogok kezdeni ezen a szakon. Szerintem ez hülyeség hogy nem lehet elhelyezkedni, kitartóan kell próbálkozni , elszántnak kell lenni, és akkor van esély.. ráadásul az iskola segít hogy külföldön gyakorlatozhass, ami szerintem elég jó , ha ez a későbbiekben bekerül az önéletrajzodba. (persze ha összejön)


20/N

2012. júl. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
utolsó, és ismersz már valakit erről a szakról?:)
2012. júl. 25. 14:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem egy komoly iskola.Én jártam ide.De nem mondok semit mert felesleges szerintem nézzétek át jól a sulioldalt és gondolkozzatok el.érdekes a fórumot is letiltották jó védekezés....egy iskola sem komoly az van legalább 35 féle képzés felkinálva...most is keresnek ilyen olyan tanárt aztán az a vége hogy még csak nem is tanár lesz az aki oktat.időhúzásnak jó csak ez a suli annak aki még nem tudja mit kezdjen az életével.
2012. júl. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bocsi a hibákért csak épp most néztem bele egy videóba ami az athéne szinészelőadásaiból való, kicsit felhígult az agyam...én biztos nem vállalnám fel ezt az iskolát még egyszer,
2012. júl. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!