Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemeken hány százaléktól...

Egyetemeken hány százaléktól kettes egy tantárgy?

Figyelt kérdés

Ez intézményenként változik vagy központilag határozzák meg?

Van ahol elég a 40 % és olyan ahol 60 %-ot kell teljesíteni?



2012. júl. 23. 13:04
1 2
 1/13 reptoid ***** válasza:
100%

Tanártól függ.


Nekem pl volt olyan, hogy kimásoltam cakk um pakk a tanár által írt jegyeztet veszőre azonosan, de kihagytam egy fél mondatot :D Egyetlen 1 pici hiányjel volt a dolgozatban és természetesen egyes lett. Egy percig nem vitatkoztam :D

2012. júl. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

JAJ JAJ!

Köszi, szóval vitatkozni nem érdemes.

2012. júl. 23. 13:24
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van, ahol 60%-tól, de van ahol 50-tól (pl. bikém), de ez a tantárgy olyan is, hogy a 2 évközi ZH-n többi, mint 50% bukott ki. Nekem is van olyan tárgyam, amin mindent leírtam szóról szóra ugyanúgy, mint ahogy a kiadptt anyagban volt, minden kérdésre válaszoltam, és 2-est kaptam, a mellettem ülő barátnőm is ugyanígy csinálta (nem ugyanaz acsoport), ő meg 1-est. És kb. az évgolyam fele itt is megbukott, pedig mindenki vagy tanult, vagy puskázott. És tényleg nem érdemes vitatkozni, max. bemenni megnézni a ZH-t, hátha elszámolta, bár itt az se segít
2012. júl. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Vitatkozni egyáltalán nem érdemes sehol.

Meg kell tanulni elfogadni az eredményt. A munkahelyen is ha egyszer vitatkozni kezdesz a főnökkel, hamar repülsz.


Amúgy pedig elég változó.

Van ahol 40%, van ahol 60% de akár olyan is vagy, hogy 80 körül. Tárgy és tanár függő.

Plusz ugye ott vannak ezek is, hogy akár 1 szó kihagyása miatt is meg lehet bukni, ha pont az a szó kell ahhoz, hogy értelmes legyen amit leírsz.

2012. júl. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Kevdes második válaszoló!Te orvosira jársz? (Bocsi az offért!)

Kérdezőnek:szerintem változó,de inkább 60%-tól kettes!

2012. júl. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Nem orvosin vagyok, biológusnak tanulok
2012. júl. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
köszi csak érdekelt.a második válaszolónak írtam.
2012. júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

nálunk általában 40%, egy-két tárgy (házi feladat) 50%-os.


nem tudom h a többiek mit értettek vitatkozás alatt, de bemenni megtekintésre mindenképp érdemes. ha valami hibát találsz a javításban minden kötekedés nélkül megadják általában a neked járó pontot. van olyan is h ha egy-két ponton múlik a kettes pl akkor kérdeznek ott helyszínen vmit, ha tudod megadják a jobb jegyet. (legalábbis nálunk így működik, persze ez erősen tanár függő, van akinél semmi értelme reklamálni, még ha igazad is van)

2012. júl. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Több 60%-os mint 40%.
2012. júl. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Tantárgyanként is változik. 40-70%-tól adnak kettest.
2012. júl. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!