Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ilyen év végi eredményekkel...

Ilyen év végi eredményekkel lehetek állatorvos?

Figyelt kérdés

Első osztály év végén : 5

Második osztály év végén : 5

Harmadik osztály év végén : 5

Negyedik osztály év végén : 5

Ötödik osztály év végén : 4,6

Hatodik osztály év végén : 4,4


Ilyen eredményekkel lehet állatorvos?

12 éves lány vagyok.nem tudom eldönteni ,hogy milyen szakmám legyen. Érdeklődési köreim:állatok,tánc,rajzolás,főzés,torna(ebből kevésbé)


Szerintetek ilyen eredményekkel lehet állatorvos?,vagy mi a véleményetek?



2012. júl. 24. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Itt inkább azon lesz majd a hangsúly hogy gimiben hogyan teljesítesz. Az igazság az hogy a általános iskolai osztályzatokat nem veszik figyelembe, persze kellenek ha egy jó gimibe szeretnél menni. De én javaslom azt hogy a 7. és 8. osztályban nagyon pengén kéne hogy tanulj hogy feltudjanak venni egy jó gimibe és ha ott is tudsz teljesíteni 4-5 re akkor lehet belőle állatdoki.
2012. júl. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezek nem fognak a felvételidbe számítani, de nem rossz eredmények. Arra továbbra is figyelj, hogy 4,5 körül maradjon az átlagod, meg tanulj sok biológiát és kémiát, hogy simán tudj belőlük akár emelt szinten is 80% fölött érettségizni, és akkor felvesznek állatorvosnak. Amúgy az állatorvosszakra nehéz a felvételi.


Mindenesetre még nagyon sok idő van addig, és ráérsz eldönteni, az érdeklődési köröd is fog ingadozni addig, és ebből még bármi lehet, nem lehet jósolni (persze a jobb kicsit jobban lehet, de meg kell említeni, hogy rossz is lehet, még ha kicsit kevésbé is). Tanulj tovább legalább ilyen intenzíven és eredményesen!


Ui.: Szerintem inkább reál irányba próbálj menni (matek, fizika, kémia, biológia... az állatorvos nem hangzik rosszul), ezek tudnak majd igazán hasznosak lenni.

2012. júl. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. júl. 24. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!