Szerintetek minek tanuljak?

Figyelt kérdés

Most megyek 11-be, lassan döntenem kéne, hogy minek tanuljak a továbbiakban. Ehhez kérném a segítségetek, véleményetek.

Kedvenc tantárgyaim: biosz, föci, kémia, töri, nyelvek

Utálom:matek, tesi, rajz

Szeretek vitatkozni másokkal és imádom a kihívásokat.

Szóval valami ötlet? Előre is köszönöm.

17/f



2012. júl. 25. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Pontos szakmát nem nagyon tudok neked ajánlani. A biosz-föci-kémia vonalon kéne elindulnod, és valamilyen természettudományos (esetleg mérnöki) szakra menned, de ezekhez mindenképp kellene a matek is.
2012. júl. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A matek minden felvételin kell. Utána már nem nagyon. Szóval tanuld csak. A kedvenc tárgyaid alapján sokfelé mehetsz. Szóval melyik vagy a legprofibb? Meg persze milyen az átlagod, melyik sulit tudnád megcélozni? Biosz-kémia pl gyógyszerész felé jó választás lehet.
2012. júl. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy próbáld megszeretni a matekot, és utána biosz-kémia vonalon tovább.
2012. júl. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi lenne,ha szakmát tanulnál,és nem potenciális munkanélkülinek készülnél diplomával??
2012. júl. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de egy gyógyszerész, vegyész, biológus, vagy hasonló diploma igenis keresett.
2012. júl. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Az átlagom idáig 4,6 volt. Biosz, kémia+ többi kedvenc tárgyamből 5-ös voltam. A matek is megy csak unalmasnak találom. A 4. válaszolónak pedig csak annyit mondnék, hogy azért azt ne mondja senki, hogyha valaki diplomát szerez valamiből az munkanélküli lesz. Ez elég suta kijelentés volt szerintem..

Többi válaszplónak köszönöm, és a gyógyszerészet talán nem is rossz ötlet!!

2012. júl. 26. 00:00
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

"azért azt ne mondja senki, hogyha valaki diplomát szerez valamiből az munkanélküli lesz"

fiatalság, bolondság

2012. júl. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nyilván nem a filozófus és szabad bölcsészet hallgatókra gondoltam, kedves utolsó válaszoló. Akkor pontosítom a mondatot: Véleményem szerint vannak hasznos és haszontalan diplomák. Speciel szerintem ha valaki filozófiát hallgat az egyetemen az baromság, szinte azt mondhatnám, hogy felesleges; DE! Azért akkor pl. orvosnak tanul és elvégzi az egyetemet, kap egy szépséges diplomát az igen is talál állást.
2012. júl. 26. 17:23
 9/10 anonim válasza:

Egézsségügyiek igen..

De már a diplomásokkal Dunát lehet rekeszteni..

Mind itt mind külföldön.:DDDD

Külföldön is egy CNC esztergályos keres annyit mint egy gyenge kémikus.

De azt nem szabad elfelejteni hogy 23 évesen lehetsz kémikus a suli miadt.

CNC-esztergályos már 18 évesen lehetsz!

2012. júl. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

van még időd

azok mit mondjanak akkor akik most lesznek végzősök és még fogalmuk sincs mi legyen...

mire felkapják a fejüket a kezükben lesz a jelentkezési lap ://

2012. aug. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!