Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy szedjem rá anyumat, hogy...

Hogy szedjem rá anyumat, hogy iskolát váltsak?

Figyelt kérdés
lakhelyemhez közeli iskolába akarok átmenni. Igy elgalább megspórolná a 2 bérletet legalább 10000ft-ot. de nem akar engedni. a 11.évfolyamot kezdeném. 1 hónapom van mit tegyek?

2012. júl. 26. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbáld meg valahogy rábeszélni mert azért tényleg jó lenne az a + pénz és neked sem kéne olyan korán kelni hogy beérj az iskolába:) Szerintem csak meg lehet győzni:) Amúgy jó tanuló vagy? Igérd meg hogy mégjobban igyekezni fogsz stb és így neked is egyszerűbb,könnyebb lenne!!:) Remélem tudtam segíten:)

2012. júl. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mindenből megvan a 3,4es de az a tanár amelyik utál megbuktatott. És a pótvizsgát is jobb lenne egy olyan iskolába lerakni ahol nem ez a tanár vizsgáztat.:S
2012. júl. 26. 15:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Tanár utálatból nem buktat. Jobb, ha tudod. Talán nem ad kettesnél jobbat, pedig megérdemelnéd a hármast is. De saját magának nem gyárt feleslegesen nyár végi programot. Ideje lenne kevesebbet rinyálni és többet tanulni! Attól, hogy máshová mész, csak a probléma elől futsz. Dehogy akarsz te anyádnak pénzt spórolni! Meg akarsz lógni az elől, hogy egy olyan tanár kérdezzen ki, aki tisztában van vele, mit is kellene tudnod. Ideje felnőni!
2012. júl. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"tanár amelyik utál megbuktatott"


ez nagyon sablon szöveg:D lehet h utál (azért mert nem tanulsz). és sztem kettest minden dogánál összeszedni nem olyan nagyon nehéz.


kérdést illetően nem tudok választ adni, próbáld meg győzködni, de végül úgyis ő dönt.

2012. júl. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én általánosban váltottam sulit 6. után, mert én is közelebbi suliba akartam járni. Az én szüleim se örültek neki, mert egy elég színvonalas iskolába jártam, de végül sikerült rávennem őket a váltásra, mert a régi sulimban nem is éreztem jól magam. És míg a régi sulimban olyan 3-mas tanuló voltam, addig az újban majdnem hogy kitűnő (csak 1-2 4-esem volt), úgyhogy végül is mi nem bántuk meg, hogy iskolát váltottam. Viszont azt nem tudom, hogy ha megbuktál egy tárgyból, akkor tudsz-e pótvizsgázni a másik iskolában. Szerintem ha iskolát váltasz akkor automatikusan évet kell ismételned, úgyhogy ezt még gondold át, hogy megéri-e neked.

2012. júl. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

15:22-es 22ember bukott az osztályomból biológiábol. Tényleg nem akar magának programot :DDD idegbeteg nyomorék tanár. Az oszink van kiakadva már csak h 22 ember. Iratott dogát aki megirja 2esre átmehetk szinte mindenki megirta azt mondta nem elég :D akkor ki is a hibás?


igen lehet pótvizsgázni más suliba is.

2012. júl. 26. 16:18
 7/8 anonim ***** válasza:
milyen iskolába jársz te ahol 1 osztályból 22-en megbuknak?nálunk az egész iskolában nincs annyi
2012. júl. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Keresd fel Heinrich Himmlert a GESTAPO-nál! Ő majd meggyőzi édesanyádat.
2012. júl. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!