Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sos Melyik firefoxxal lehet...

Sos Melyik firefoxxal lehet úgy netezni, hogy ne kelljen leszednem hozzá flash playert? és ha kell hozzá flash player akkor melyiket szedjem le? Nem tudom miért de nem tölt be rendesen az oldal pl fb.

Figyelt kérdés
Miért?
2012. júl. 25. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:

ha a Ferifoxod lejátsza a Youtubes videókat,akkor nem kell letöltened semmilyen flasht,

lejátsza ?

2012. júl. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem játszik le semmit sem ez a baj!és nem tölti be rendesen az oldalakat amit már írtam facebook, meg stb. mi lenne a legjobb ha leszedném a firefoxot és telepítenék rá másikat flashplayerrel együtt?
2012. júl. 25. 17:14
 3/5 anonim válasza:
[link] ezt töltsd le és telepítsd. a firefoxot zárd be, míg telepíted!
2012. júl. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha nem játsza le a youtubet,mert még nincs flashed,akkor a youtube fölajálja,hogy letöltheted onnan is a gépedre,

ha fölmész a Youtubera ,kapsz hiba üzenetet ?

2012. júl. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget reggelre megoldódott a probléma! igaz,hogy azt se tudom melyik flash playert telepítettem azt hogy tudom megnézni?
2012. júl. 26. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!