Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha kaptam már sms-t, hogy nem...

Ha kaptam már sms-t, hogy nem vettek fel felsőoktatásba, mert nem volt elegendő pontszámom, akkor ez már 100%, hogy nem vettek fel? Vagy fognak még hivatalos postai úton is értesíteni?

Figyelt kérdés

csak azért kérdezem,mert egyébként fizetősre jelentkeztem,és nem volt elég pontszámom,de,ha esetleg nincsen elég betöltött hely,akkor?

köszi előre is!


2012. júl. 27. 01:18
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

B*zmeg, a k*rva életbe!!

Tényleg ekkora nagy f*szlámák jelentkeznek ma már egyetemre???, idáig silányult a felsőoktatásunk?? :-o

Persze...sőt, ha előbb tépsz sorszámot, akkor könyebben be is jutottál volna...


Legalább a felvételi tájékoztatót el bírtad olvasni??!!

2012. júl. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Tudod mi alapján határozzák meg a pontszámokat? Ezek után van még kérdés?


El se merem képzelni mi történt volna, ha az egyetemen Neked kellett volna valami saját magadnak elintézni....

2012. júl. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
eltekintek attól, hogy a kérdés mennyire gáz, és felhívom figyelmed a pótfelvételi lehetőségre, csak kérlek olyan helyre jelentkezz, ahova van esélyed (ha a rendes eljárásban bekerülnél pontok alapján, akkor talán)
2012. júl. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Először úgy voltam vele,hogy nem alacsonyodok le,főleg az első válaszoló szintjére,de aztán úgy döntöttem,hogy mégis írok,aztán részemről lezárva ez a téma.Azt aláírom,hogy gáz volt a kérdés,de inkább attól szomorú ez a világ,hogy vannak benne olyan emberek,mint te,akik egyből támadnak,és rosszindulatúak.Valamit normális ember módjára is meglehet mondani,csak hát neked ez nem megy...na ez az igazán nagy baj.Ez a te saját szegénységi bizonyítékod.

A második válaszolónak meg csak annyit,hogy kevésnek érezlek én téged,ahhoz,hogy egyetlen kérdésem alapján próbálj megítélni.

Mindent összevetve köszi szépen a kedves válaszokat!:)

2012. júl. 28. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!