Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a legjobb főiskola/egye...

Melyik a legjobb főiskola/egyetem, ha gazdasági képzésről van szó?

Figyelt kérdés
A kérdés igazából adott, nézegetem a rangsorokat, de már kiestem ebből a világból, nem tudom, melyiknek a legjobb a megítélése? A ZSKF-ről nagyon jókat olvastam, de hát a Corvinus mindig is jó volt, a BKF-ről nem tudok sokat, de szimpatikus, és akkor még ott van a régi mumus, a BGF...Szerintetek melyik a legszínvonalasabb?
2012. júl. 27. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kérdés: Corvinus. A többi nagyjából egy szinten van, bár a BKF inkább alulról veri a lécet ilyen téren. (más téren persze jó)
2012. júl. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tavalyi rangsor: 1 Corvinus, 2 PTE, 3 PSZF
2012. júl. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, a rangsorral tisztában vagyok:) nem tudok dönteni a külker és corvinus között, bár a corvinuson még nincs meghirdetve, lesz-e pótfelvételi, illetve a ZSKF meglepően jónak tűnt
2012. júl. 27. 10:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha neked jónak tűnik a ZSKF, lelked rajta... de a Corvinus ne számít gazdasági területről pótfelvételire.
2012. júl. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Corvinuson évek óta van emberi erőforrások pótfelvételi, ott csak az érdekelne, a ZSKF-et nem hiszem, hogy megjátszom, csak ennél rosszabbnak gondoltam, ÁVF-re is járok, az pont elég ezen a szinten:D
2012. júl. 27. 10:09
 6/7 anonim ***** válasza:

gazdaságiból tényleg nem mindegy, hogy hova megy az ember, mert túlképzés van és ilyen zskf meg bkf nem cseng valami jól az önéletrajzban

bce, bgf, annál inkább. talán vidékről pte, szte, de inkább az első kettő.

2012. júl. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

bgf kkk vagy bce érdekelne engem is a legjobban, meglátjuk, lesz- nálunk lehetőség

jó 10 évvel ezelőtt is még ezek voltak a nívós iskolák, akkor ez nem igazán változott..

2012. júl. 27. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!