Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A MTF hogy megy a pontszámítás?

A MTF hogy megy a pontszámítás?

Figyelt kérdés
alkalmasági és gyakorlati vizsga van? menyire nehéz bekerülni? bennmaradni? tudna vaki írni az egész suliról?:)

2012. júl. 28. 12:59
 1/3 anonim válasza:

Arról tudok mesélni, amikor én felvételiztem.


Kétszer kellett felutazni Bp-re.

1. A táncnál a kihúzott tétel három táncából kettőt kellett választani és bemutatni. Adtak zenét. Ezt követően le kellett ülni a felvételi bizottsággal szemben és húzni elméleti tételt. Majd be kellett menni egy másik ajtón, ott néprajzi jellegű elbeszélgetés volt, végül egy harmadik ajtó mögött (már az emeleten) népzenei jellegű elbeszélgetés, kottáról éneklés volt.

2. Két hét múlva, a második fordulón volt egy kérdőív általános műveltségi és balett/opera szerző-cím párosításból, + egy tanár kopogott egy ritmust a pianínón és azt le kellett írni. Állítólag ilyen az idén már nem volt.


Sok ember nem az első felvételije után kerül be (én sem), hanem minimum két évig próbálkozik. Van aki 4 évig is.


A tanárok nagyon aranyosak, kreatívak, okosak. Kell tanulni, hogy benn maradjon az ember!!


Én végigcsináltam, imádtam, és a mesterszakot is elvégeztem! Még személyiségfejlesztésnek, jó érzésnek is jó ez a suli, amellett, hogy még diplomá(ka)t is kapsz. :))

2012. okt. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És eltudtál vele helyezkedni?:)
2012. okt. 24. 15:56
 3/3 anonim válasza:

Igen, főállásban. :)

Ha bármi kérdésed van még, szívesen segítek, ha tudok.

2012. okt. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!