Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretnék a BME KSK-ra menni!...

Szeretnék a BME KSK-ra menni! A tárgyfelvételnél milyen tárgyakat érdemes felvenni? Na és kinél? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Megéri a Baross koliba menni? Matekon kívül milyen tárgyra érdemes még rágyúrni? Mondjuk fizika? Nehéz a járműmérnök szak? Milyen kötelezően választható Tesi van? Minden infót szívesen fogadok!

2012. júl. 29. 20:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Esélyeket nem tudok, én soha sem voltam kolis.


[link] itt olvass utána, és ha jön a levél majd abban leírják hogy hogyan tudsz jelentkezni.


Megélhetésre ugye van a szociális ösztöndíj, és 2. félévtől kezdve e mellé jöhet még a tanulmányi ösztöndíj is.

2012. júl. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
És a szociális ösztöndíj összege mennyi kb? erről nem sokat írnak. ÉS a Tanulmányi? az mennyi? és Milyen átlagtól kapom meg? A Demján Sándor ösztöndíj mennyi?
2012. júl. 30. 23:30
 13/13 anonim ***** válasza:

Szociális ösztöndíj összege.. passz. Nekem még soha sem volt, de 10-30e közöttire tippelném.


Tanulmányi: [link]


Szoc, Demján: [link]

2012. júl. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!