Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debreceni Egyetem, diákigazolv...

Debreceni Egyetem, diákigazolvány igénylés?

Figyelt kérdés

Nos, ma kaptam meg a csomagot, és nem vagyok benne biztos, hogy jól értelmeztem a diákigazolvány igénylést. Az értesítőn rajta volt, hogy fel kell menni a DE HSzK oldalra, és a Diákigazolvány és kedvezmények menüpontra menni. És itt van az első pont, a IGÉNYLŐLAP SORSZÁM igénylés. Akkor én ezt a számot elkérem emailben/telefonon vagy éppen személyesen. Ők ezt nekem megmondják/elküldik, és a neptunon beírom a diákigazolvány igénylésnél? Ugyanis, ma szerettem voltam automatikusan diákot igényelni, de kért egy számot. És most, hogy elolvastam mindent újból, gondoltam arra, hogy lehet így kellene. De nem vagyok benne biztos.


Így kellene igényelni, ahogy leírtam? Vagy rosszul értelmeztem valamit?



2012. júl. 30. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is ma kaptam meg a borítékot, bár nem a Debreceni Egyetemtől...


Nekem az van bele írva, hogy Nemzeti Egységes Kártyarendszer (NEK) azonosítóval lehet csak diákot igényelni. Ezt az azonosítót pedig a lakóhely szerint illetékes okmányirodában lehet kérni.

2012. júl. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van egy papír aminek a végén ez áll: A diákigazolvány megrendelésének folyamata: 1.bármely okmányirodába elindítani az igénylést(fényképet és aláírást fognak kérni)

2.az okmányirodában kapott hivatalos papír másolatát elküldeni a ...címre vagy bescannelva a ...e-mail címre. 3. a további esetleges teendőkről a beiratkozáskor fog mindenki információt kapni

2012. aug. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is ebbe az iskolába járok majd. De nekem is kellene segítség.


Addig eljutottam:

-okmányirodában fényképezés, aláírás, NEK adatlap átvétele

-Neptunban diákigazolvány-igénylés a megfelelő felületen, majd a befizetési tétel teljesítése


Na, most jön a bökkenő. A Neptunban kérnek sorszámot, de a 16 karakteres NEK azonosítót nem fogadja el a rendszer.

2012. aug. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
igen emailben en is kaptam egy sorszamot lehet az kellene oda vagyis a tied
2012. szept. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!