Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen olvasólámpát javasoltok...

Milyen olvasólámpát javasoltok esti tanuláshoz?

Figyelt kérdés
Hali, tönkrement az eddigi asztali lámpám, és szeretnék szeptemberre újat venni. Maximum 15 ezer forintom lenne rá. Főleg esti tanuláshoz kellene. Ti hol vásároltatok olvasólámpát, körülbelül mennyiért lehet jó minőségűt kapni? Hálás lennék bármilyen hasznos válaszért, linkért, tanácsért.

2012. júl. 30. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztenderd asztali lámpa: 3000 Ft. Bármely "barkács áruházban".
2012. júl. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire jó minőségű, de én a tecsóban vettem egy halogén izzósat, és teljesen meg vagyok elégedve vele.

Valami ilyesmi:

[link]

2012. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. júl. 30. 22:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Barkácsboltoknak (pl. OBI) tényleg szokott lenni elég jó kis világítási részlege.
2012. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy tuti, én ledest nem vennék (nem tudom van e belőle asztali lámpa. Az éjjelim ilyen, próbáltam mellette tanulni/olvasni, hát kifolyik tőle a szemem. Borzalmas!
2012. júl. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, azt hiszem azért, mert fehér a fénye, ami a szemnek túl természetellenes. A villanykörte fénye viszont sárgás, ami jobban hasonlít a napfényre. Egyébként nektek is köszi a válaszokat!
2012. júl. 31. 14:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém nem annyira fehér, de ilyen fura, mintha vibrálnának a betűk, amikor olvasok.
2012. júl. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!