Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen képzést ajánlatátok,...

Milyen képzést ajánlatátok, mi érne a legtöbbet? Jól jönne néhány tanács.

Figyelt kérdés

Szóval sajnos nem vettek fel egyetemre, így most OKJ után nézek és egyéb tanfolyamokat keresgélek. A legnagyobb baj, hogy nincs konkrét elképzelésem arról, hogy mi szeretnék lenni, mivel szeretnék foglalkozni.

Érdekel a turizmus, idegenforgalom (ilyen szakra szerettem volna menni). Idegennyelvekből vagyok talán a legjobb. De azt is tudom, hogy Dunát lehetne rekeszteni ilyen szakot végzett emberekkel. Bár hozzátenném, hogy szeretnék majd külföldön tapasztalatokat szerezni, dolgozni akár hosszabb időn keresztül. Nem tudom, hogy milyen OKJ képzések állnak ehhez közel.


Ezenkívül szívesen foglalkoznék kisgyerekekkel. Még ez jöhetne szóba. Türelmesnek, gondoskodónak és kreatívnak is érzem magam ehhez. Tudom, hogy van például csecsemő és kisgyermeknevelő okj képzés, de nem tudom, hogy ez mennyit érne. Bár kicsit ettől talán félnék is, azért elég nagy felelősség.

Gondoltam arra is, hogy kimennék bébiszitterkedni, pontosabban au pair-nek Angliába, de ezt a családom sosem támogatná... Pedig akkor nyelvet tanulhatnék és talán kiderülne, hogy mennyire tudok megfelelni ennek a feladatnak hosszútávon.


Szóval jól jönne néhány ötlet, tanács azt illetően, hogy mihez is kezdjek, ami hasznos lenne a későbbiekben. :)

Köszönöm előre is!


2012. júl. 31. 12:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Animátornak sem szeretnél külföldre menni? Már ha beszélsz egy pár nyelvet. Ott még gyerekekkel is kreatívoskodhatnál:) Úgy tudom, hogy vannak idegenforgalmi okj-s képzések. Vagy már nincsenek?
2012. júl. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!