Vakon lehet továbbtanulni?

Figyelt kérdés
a gyógyszeészet érdekel.

2012. júl. 31. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen lehet.
2012. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne?

Nálunk jogon volt egy vak fiú.

2012. júl. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet, nekem is van olyan csoporttársam, aki vak, és az alattam lévő évfolyamon is van egy lány szintén.
2012. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, de a lehetőségek sajnos korlátozottak. Hogy milyen szakra lehet és milyenre nem azt sajnos nem tudom.
2012. júl. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szaktól függ
2012. aug. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyóygszerészetin aligha, már az első félév sem menne a sok gyakorlat miatt, rengeteg vegyületet és sejtfestési eljárást kell megtanulni és beazonosítani.
2012. aug. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bensdorp ***** válasza:
A gyógyszerészet elméleti részét komoly előkészületekkel még csak-csak (sok ezer oldal hangfelvétele, Braille-átiratok készítése, molekulák és reakciósorok tapinthatóvá gyártása... szóval valakinek egy éves munka legalább). De a gyakorlati része (ami heti 10-12 óra) már lehetetlen. Nem beszélve arról, hogy munkát vállalni sem lehet vakon, minden gyógyszeralapanyagot és készítményt látni kell, sőt, alapos figyelemmel, nagy felelősséggel ellenőrizni. Gyógyszerismertetésre lehet mód, de ahhoz pedig nap mint nap utazni kell egy régión belül mindenfelé.
2012. szept. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!