Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miről szól egy egyetemi...

Miről szól egy egyetemi gólyatábor?

Figyelt kérdés
Olvastam korábbi véleményeket, mindenki el volt tőle ájulva, és azt mondták, hogy nagy hiba lenne kihagyni, mert életre szóló barátságok köttetnek itt, felejthetetlen élmény, stb., stb...Ehhez képest amiket ismerőseim meséltek, meg amit a képeken is látok, nem erről tanúskodik, mert azokon csak az ivászat megy. Én személy szerint az egész gólyatábornak nem látom sok értelmét, de kíváncsi vagyok, ti hogy gondoljátok.
2012. júl. 31. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Egész életre szóló élmény. Vetélkedők, bulik, nagyon jó társaság röviden
2012. júl. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát az ivás az tényleg nagy szerepet kap. De én személy szerint a 4 nap alatt egyszer voltam becsípve (szóval akkor sem hányásig ittam), mégis tök jól éreztem magam. Vetélkedők, amik viccesek, buli, ismerkedés, ha olyan helyen vagytok, akkor strandolás...

Bár hozzáteszem, hogy én pl. nem azokkal vagyok most jóban, akikkel a gólyatáborban:D De csomóan meg ott szedték össze a legjobb barátaikat.

Örülök, hogy nem hagytam ki, jó buli volt.

2012. júl. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!