Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a Nyíregyház...

Mi a véleményetek a Nyíregyházi Főiskola biológiai szakáról?

Figyelt kérdés

Az is érdekel, hogy mennyire lehet nehéz, mi kell hozzá. Gondolok biokémiára, meg hasonlókra.

Köszi előre is!


2012. júl. 31. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem Nyíregyházára járok, hanem Szegedre, de gondolom olyan sokban nem térhetnek el követelmények. Igen, szükséged lesz sok kémiára. Nehéz szak, könnyen lehet csúszkálni a félévekkel, de ha rendesen tanulsz és érdekel a dolog, akkor nem lesz probléma
2012. júl. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kémia...szerves vagy szervetlen azt nem tudod? Biokémia tuti kell azt tudom, ami annyira nem nehéz...
2012. júl. 31. 23:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk csak szerves kémia volt. Hát kinek mi a nwhéz, nekem még nehéz volt a biokémia, meg elég buktató tárgy volt, már csupán az évközi ZH-knál kibukott az éfgolyam fele, plusz még volt utána egy vizsga is:P
2012. aug. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jaj, a szervest nem szeretem...:s Biokémia abban jobb nekem, mert Anyu ilyesmin kezdett, de ápoló lett és van egy kis anyaga...ne hinném, hogy sok minden változott 20 év alatt...

Köszönöm szépen a válaszaid!:D

2012. aug. 1. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!